ua / ru / en

У Харківській області планують створити стратегію розвитку легкої промисловості

У Харківській області планують створити стратегію розвитку легкої промисловості
10.06.2021
8 червня 2021 у Харківської обласній державній адміністрації відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту економіки і міжнародних відносин з керівниками швейних підприємств і навчальних закладів регіону — учасниками Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.


Представники Fashion-індустрії регіону наголосили на необхідності створення ефективного механізму підтримки локальних виробників з боку місцевої влади, наданні допомоги в участі у профільних виставках як в Україні, так і за кордоном в рамках програм просування регіонального продукту та організації регіональних галузевих заходів, що спрямовані на підтримувати місцевих виробників і розвивати потенціал регіону.

Директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Петро Лашин заявив, що, обласна адміністрація вже стала своєрідною платформою, на базі якої можна розвивати ефективну співпрацю влади і регіонального бізнесу, а також закликав місцевих виробників приєднуватися до розробки програми розвитку підприємництва Харківщини.
.


«З часом платформа повинна перерости в конкретні програми розвитку галузі легкої промисловості і такі заходи, як виставки з залученням міжнародних партнерів, де можна укладати вигідні контракти, виходити на нові ринки. Уже зараз в департаменті йде робота з підготовки відповідної програми, яка могла б організаційно і фінансово підтримати вітчизняних виробників », — зазначив Петро Лашин
У свою чергу, глава правління Kharkiv Fashion Cluster Олег Єгоров вказав, що існує необхідність створення робочої групи, яка зможе розробити стратегію розвитку легкої промисловості Харківщини.«Цю стратегію ми повинні інтегрувати в регіональну стратегію розвитку Харківщини. Тільки тоді ми отримаємо реальний механізм розвитку галузі. Нагадаю, що Харків і Харківщина — столиця швейної промисловості України, і сьогодні ми самі можемо створити ефективні механізми, які будуть розвивати легку промисловість в майбутньому », — сказав Олег Єгоров.

За результатом зустрічі сформований попередній склад робочої групи, намічені кроки по формуванню стратегії розвитку легкої промисловості регіону.

      
Також під час зустрічі було підписано заяви про вступ до Харківського Кластер Легкої промисловості і дизайну двох виробників одягу — нових учасників кластера.
Увійти Реєстрація
Кошик 0 позицій
На суму 0.00