Loading...

Tamir™

Торгова марка «TAMIR» - це український бренд чоловічого класичного одягу, що стрімко розвивається . Компанія заснована в 2009 році, і за весь цей час встигла зарекомендувати себе не тільки на території України, а й за її межами.

ВИРОБНИЦТВО

Продукція торгової марки «TAMIR» виробляється на швейних фабриках України, виробничі цехи яких, оснащені висококласним устаткуванням і відповідають всім санітарним нормам. Варто відзначити, що саме ці фабрики шиють колекції одягу для найвідоміших зарубіжних брендів. Асортимент якісних тканин і фурнітури, що використовується при виробництві, дозволяє запропонувати покупцям одяг справжнього європейського рівня.

ТОРГОВЕЛЬНА МЕРЕЖА

Торгова марка «TAMIR» має розвинену роздрібну мережу магазинів і партнерських торгових точок. Доставка товару здійснюється в усі регіони України. Крім того, тм «TAMIR» працює з великими оптовими замовниками і пропонує хороші умови для співпраці.

ЯКІСТЬ

В основі політики ТМ "TAMIR" лежить відповідність якості товару європейським стандартам і дотриманням останнім тенденціям моди, щоб клієнти завжди були у центрі уваги. Вироби тм «TAMIR» можуть задовольнити будь-який, навіть найвишуканіший смак, так як представлений широкий асортимент чоловічого одягу: чоловічі костюми і піджаки,пальто, куртки і плащі, сорочки, штани, джемпера і кардигани, а також для доповнення і завершення вашого образу є великий вибір аксесуарів.

РОБОТА З КЛІЄНТАМИ

Велика увага приділяється сервісу обслуговування клієнтів. Консультанти мають багаторічний досвід роботи, і постійно удосконалюються, проходячи різні тренінги. Це створює найкращі умови для клієнтів при виборі потрібного товару.