Loading...

Iris by Primrose™

Вишуканість в твоїх руках!

IRIS by Primrose — український бренд жіночих аксесуарів був заснований в 2015 і має свою зареєстровану торгову марку. Виробництво розташоване в м. Харків, Україна.

Вироби бренду, а саме рюкзаки, сумочки, клатчи, гаманці і так далі досить відомі на території України і навіть за її межами, оскільки вигідно відрізняються креативним і красивим дизайном, брендованою фурнітурою і високою якістю пошиття. Для виробництва використовується натуральна шкіра, екошкіра, натуральні і синтетичні тканини родом з Європи, Туреччини і Китаю.

Наша продукція відповідає основним тенденціям світової моди. Жіночність і вишуканість наших сумочок, комфорт і актуальність рюкзаків — якості, які ми намагаємося дбайливо зберігати у своїх виробах.

Наші аксесуари, як магічні деталі, що завершують будь-який жіночий образ (вечірній, спортивний, повсякденний, діловий), покликані підкреслити високу самооцінку, тонкий смак, жіночність і унікальність їх власниць. Ми віримо, що жіноча енергія здатна творити дива. Саме тому ми створюємо красу яка надихають жінок ставати ще прекрасніше, розкішніше, привабливіше, сексуальніше...

Більше 5-ти років ми створюємо сезонні колекції аксесуарів і беремо участь у фешен-показах, національних і міжнародних виставках. Наші вироби не лише представлені у великих універмагах, але і блищать на подіумах нашої країни.

Виробництво сумок - це перспективний напрямок бізнесу. Ми продовжуємо розширювати свій асортимент, експериментуючи з матеріалами, колірною гаммою і фурнітурою.

Світ моди активно розвивається в технологічному плані, тому у виробничий процес ми включаємо інновації, щоб полегшити роботу фахівців і приділити максимум уваги творчої складової розвитку бренду.

Ми прагнемо того, щоб бренд IRIS by Primrose зарекомендував себе в якості гідного, модного і прогресивного європейського бренду.