Loading...

Фабрика «Слобожанка»

Українська вишивка завжди була чимось більшим, аніж елементом оздоблення. В ній зібрана мудрість, любов, душа народу. І, незважаючи на розвиток різноманітних модних тенденцій, вишитий одяг завжди залишається актуальним, наповнюючи кожен день світлом і роблячи будь-яке свято – особливим!
Фабрика «Слобожанка» спеціалізується на виготовленні виробів, головним елементом яких є вишивка та художнє оздоблення.

В асортимент продукції входять:

  • вишиванки класичні,
  • сучасний одяг з вишивкою,
  • театральні та національні костюми,
  • корпоративний одяг,
  • рушники обрядові,
  • домашній текстиль,
  • трикотажні та інші вироби.

Особливим напрямком діяльності є розробка та виготовлення сценічного одягу для творчих колективів. В залежності від Вашого напрямку творчості фахівці фабрики порекомендують найкращі рішення, які привнесуть у сценічне дійство не тільки колорит та естетичну насолоду, а й забезпечать комфортом виконавців.

Для виробників текстильної та рекламної продукції на фабриці працює відділ з надання послуг комп’ютерної вишивки. У найкоротші здатні виконати замовлення будь-якої складності. Вишивку на крої, на готових виробах, замовити шеврони або нашивки, прапори або штандарти. Фабрика «Слобожанка» найшвидшим чином реагує на зміни у тенденціях моди, пропонуючи вам нові колекції, розроблені дизайнерами нашої фабрики. Ви можете замовити індивідуальне пошиття під Ваш розмір та побажання.

З повагою до національних традицій та теплотою до кожного створюються вироби, що завжди наповнені життєдайною символікою та обереговими традиціями нашого народу. Вироби фабрики «Слобожанка» відображають найкращі традиції минулого, а саме: української та слов'янської вишивки, та перетворюються у шедеври майбутнього.