Loading...

Alexandro Zesty

Alexandro Zesty - це українська торгова марка, що випускає модний одяг для дівчат - мілленіалов і для всіх, хто любить модно одягатися.

Дизайнери компанії вважають за краще працювати з якісними, натуральними матеріалами, це важлива частина маркетингової стратегії торгової марки. Є два головних напрямки:

  • швейні вироби з тканин;

  • в'язані вироби з італійської пряжі.

В одязі від Alexandro Zesty будь-яка красуня буде виглядати на 300%

торгова марка заснована в 2011 році, перша інвестиція - 100 $, була витрачена на тканину. Старт відбувся, вибрали і пошили 2 моделі жіночого одягу. Все йшло добре і за 12 місяців вийшли на продажу 70тис + виробів в рік.

У 2015 році заморозили компанію і знову відкрили виробництво в карантин 2020года. На сьогоднішній день, одяг Alexandro Zesty дивляться і купують більше 14 тис. Активних передплатників в інстаграм. Працюємо над ідеологією бренду, плануємо повернути максимальний оборот продажів до 2023 року.

У магазині Alexandro Zesty можна купити в'язані і шиті базові сукні, спідниці, светри, костюми. Ми гарантуємо якість продукції, так як маємо власне виробництво і використовуємо тільки натуральні італійські матеріали.