Loading...

Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту

Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту"Державний заклад професійної (професійно-технічної)освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту» здійснює підготовку кваліфікованих робітників для легкої промисловості, сфери побуту. Один з найсучасніших закладів професійної освіти на Україні готує такі професії: Швачка, кравець, закрійник, перукар(перукар-модельєр), візажист, манікюрник, оператор комп’ютерного набору, касир торговельного залу.
Училище гарантує високий рівень підготовки за обраною професією, що підтверджується призовими місцями, які посідають учні на обласних олімпіадах та конкурсах професійної майстерності. Щороку колектив училища стає лауреатом у Всеукраїнському конкурсі «Прорив у легкій промисловості». У 2020 році училище отримало звання «Лідер сучасної професійної освіти».
Навчання учнів здійснює творчий, досвідчений колектив викладачів та майстрів виробничого навчання під керівництвом заслуженого працівника освіти України директора Батраченко Нінель Володимирівни.
.
Ми пишаємось тим, що майже 45 тисяч фахівців отримали у нас путівку в життя і зараз плідно працюють на підприємствах легкої промисловості і сфери побуту.

Адреса: вул. Конторська, 2, м. Харків, 61012, Україна
Тел.: +38(057)725-8459
E-mail: pr.vpuuipa@ptukh.org.ua
http://liceyuipa.ptu.org.ua/